WYDARZENIA

KONKURS PAPIESKI ROZSTRZYGNIĘTY!
Z radością i dumą informujemy, że Alicja Maciejczyk uczennica klasy III H została LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu dla Gimnazjalistów Trzy matki Jana Pawła II - Emilia Wojtyła, Matka Boża i Ojczyzna. Serdecznie gratulujemy!

s. Marta

Finał Olimpiady Języka Francuskiego

W dniach 16-18 marca 2017 r. odbył się etap centralny  XL Olimpiady Języka Francuskiego. Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczennica klasy IIA, Maria Rutkowska zajęła V miejsce i uzyskała tytuł laureata.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego ostatniego przedsięwzięcia : LipDub Sempo

 

 

FOPA

9 lutego 2017 odbyła się kolejna edycja festiwalu sztuk scenicznych, od tego roku pod zmienioną nazwą FOPA (Festiwal Otwarty Pokazów Artystycznych) bez Faux Pas.
Tegoroczne pokazy przyciągnęły ogromną liczbę Uczniów obdarzonych rozlicznymi talentami. Słuchaliśmy wokalistów i instrumentalistów, oglądaliśmy taniec oraz grę aktorską.
Po raz kolejny przekonaliśmy się, że Młodzież w Sempo jest naprawdę wyjątkowa, bardzo zdolna i ... odważna bowiem niektóre role wymagały dystansu do siebie, poczucia humoru i odwagi, których to nie zabrakło wykonawcom.
Publiczność dziękowała za każdy występ bardzo gromkimi brawami i z uwagą śledziła wszystko co działo się na scenie.
Na deser przewidziany był występ dzieci z przedszkola, które jednak tuż przed wejściem na salę zagubiły się w naszej szkole. Szczęśliwie odnalazły drogę na scenę (ma ona magiczną moc przyciągania ) i zaśpiewały piosenkę Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego „W czasie deszczu dzieci się nudzą" wywołując niezwykłą wesołość publiczności jako że zapowiadanymi wcześniej dziećmi z przedszkola okazali się ... nauczyciele Sempo!!!
Wszyscy bawiliśmy się doskonale i nie możemy już doczekać się kolejnej edycji FOPA!!!
Do zobaczenia za rok!

Sport i zajęcia rekreacyjne w Sempołowskiej

Zapraszamy do obejrzenia klipu video.

Nasze inicjatywy:

 

francophonie 2013 A small         

 

Copyright: ZS 53