Osiągnięcia

2013/2014

LICEUM
Olimpiada Języka Francuskiego
• Kacper Całka, laureat, III lokata
• Anna Maria Górny, laureatka
• Josephine Boineau, finalistka
• Joanna Konopka, finalistka

GIMNAZJUM
MKO, Konkurs Języka Polskiego
• Agnieszka Kaniok, Laureatka
• Kamil Laskowski, laureat
• Julia Piątkiewicz, laureatka

MKO, Konkurs Języka Angielskiego
• Maria Danysz, laureatka
• Jan Jaroń, finalista
• Adam Krasiński, finalista
• Magdalena Krynicka, finalistka
• Natasza Parzymies, finalistka
• Hanna Ratyńska, finalistka

MKO, Konkurs Języka Francuskiego
• Piotr Parzymies, laureat
• Jan Bajek, finalista
• Eliza Kawalska, finalistka
• Weronika Kuzara, finalistka
• Kamil Laskowski, finalista
• Maria Rutkowska, finalistka
• Marta Tomasik, finalistka
• Magdalena Wasilewska, finalistka

MKO, Konkurs Historyczny
• Małgorzata Siemiątkowska, laureatka

MKO Konkurs Chemiczny
• Jan Antoni Mikulski, finalista

MKO Konkurs Filozoficzny „W drodze ku mądrości"
• Natalia Gola, laureatka
• Tomasz Izdebski, laureat
• Jan Antoni Mikulski, finalista
• Karol Teodorowicz, finalista

MKO Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej
• Gabriela Jost, laureatka
• Aleksandra Kobylańska, finalistka
• Klaudia Kowalewska, finalistka

MKO Konkurs Wiedzy Biblijnej
• Weronika Pawlak, laureatka

MKO Konkurs „Jan Paweł II, droga człowieka"
• Kinga Gaworzewska, laureatka
• Marlena Nowakowska, laureatka
• Mateusz Sołkowicz, laureat

IV Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
• Maria Danysz, laureatka

Ogólnopolski Konkurs Poezji i Prozy Francuskiej
• Hanna Popławska, I miejsce

Konkurs Ortograficzny
• Jan Jaroń, VI miejsce w województwie

2011/2012
LICEUM
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
• Zofia Jakubowicz-Prokop, IIID, laureatka
• Marta Basak, IIID, finalistka
Olimpiada Historyczna
• Michał Nawrocki, IIID, laureat
• Jan Ptaszyński, IIID, finalista
Olimpiada Języka Francuskiego
• Aleksander Nobis, IID, laureat, III lokata
• Marcin Kaczyński, IIIA, finalista
• Klara Kopyt, IIID, finalistka
• Aleksandra Mołdawa, IIE, finalistka
• Julia Schmidt, IID, finalistka
Konkurs Fizyczny
• Marta Dzwonkowska, IID, finalistka

GIMNAZJUM
Konkurs Geograficzny
• Katarzyna Piotrowska, IIIH, laureatka

Konkurs Języka Francuskiego
• Anna Maria Czekaj, IIIH, laureatka
• Julia Krzewska, IIIG, laureatka
• Joanna Maciejewska, IIIH, laureatka
• Dominika Przyborek, IIIH, laureatka
• Aleksandra Saganek, IIIG, laureatka
• Weronika Suchecka, IIIG, laureatka
• Paulina Szymczak, IIIH, laureatka
• Natalia Zubkowicz, IIIG, laureatka
• Jakub Cichecki, IIIH, laureat

Konkurs Biologiczny
• Dominika Żurkowska, IIIH, laureatka

Konkurs Języka Polskiego
• Julia Krzewska, IIIG, laureatka
• Krzysztof Mękała, IIH, finalista

 

2012/2013
LICEUM
Olimpiada Języka Francuskiego
• Marcin Przegaliński, laureat, VII lokata
• Anna Mękała, laureatka, VIII lokata
Olimpiada Biologiczna
• Maria Witkowska, laureatka
• Marta Dzwonkowska, finalistka
Olimpiada Języka Angielskiego
• Nina Czeszejko, laureatka
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
• Kamila Straszyńska, finalistka
• Rafał Pierścionek, finalista

GIMNAZJUM
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
• Maria Danysz - finalistka
• Justyna Krawczyk - finalistka
Konkurs Języka Angielskiego :
• Zuzanna Janusz, finalistka
Konkurs Geograficzny :
• Emilia Gołos, laureatka
• Zuzanna Janusz, laureatka
• Kamil Laskowski, laureat
• Ewa Ropińska, laureatka
• Katarzyna Ciżyńska, finalistka
• Amelia Kiriczok, finalistka
• Grzegorz Ostrowski, finalista
Konkurs Historyczny
• Kamil Laskowski, laureat
• Mateusz Miłek, laureat
• Marlena Nowakowska, laureatka
• Mateusz Świątko, laureat
• Katarzyna Złotkowska, laureatka
Konkurs Języka Francuskiego
• Michał Chojnacki, laureat
• Weronika Kuzara, finalistka
• Klaudia Kochanowicz, finalistka
• Kamil Laskowski, finalista
• Piotr Parzymies, finalista
• Stanisław Snopek, finalista
• Magdalena Wasilewska, finalistka
• Klara Wojciechowska, finalistka
• Katarzyna Złotkowska, finalistka
Konkurs Biologiczny
• Klara Wojciechowska, laureatka
• Magdalena Mówińska, finalistka
Wiedza o społeczeństwie
• Antoni Gruca, laureat
• Zuzanna Kietlińska, laureatka
• Mateusz Łukawski, laureat

Nasze inicjatywy:

 

francophonie 2013 A small         

 

Copyright: ZS 53