Cafe Przerwa

to kawiarenka założona przez uczniów i przez uczniów w 100% prowadzona.

Przerwa! jest centrum kulturalnym szkoły, organizujemy tu pokazy filmowe, happeningi tematyczne takie jak np. ‘dzień dresa’, ‘drążenie dyni’ czy karnawałowy ‘dzień przebierańca’.

Uczestniczymy w akcji „Adopcja na odległość” na rzecz potrzebujących dzieci z Afryki. 
Na każdej przerwie można tu odpocząć w towarzystwie znajomych.

www.facebook.com/kawiarnia.przerwa

 

 

Warszawa, 13.01.2015r.


Dziś w naszej szkole stała się rzecz niezwykła – kawiarnia Przerwa otworzyła się na nowo! Jest to dla nas wyjątkowo ważne wydarzenie ze względu na to, że nie działała ona od 4 miesięcy. Dlatego bardzo się cieszymy, że udało nam się tchnąć w nią nowe życie i sprawić, że znów stała się miejscem, w którym można oderwać się od lekcji, spróbować naszych wypieków, porozmawiać w przyjemnej atmosferze i odpocząć na NOWYCH, wygodnych kanapach! 

Na otwarciu pojawiło się bardzo wiele osób i wszystkie opuszczały nowo otwartą kawiarnię z uśmiechem na ustach. Mamy nadzieję, że wrócicie do Nas i będziecie równie zadowoleni.
Dziękujemy wszystkim za tak przyjemne powitanie i mamy nadzieję, że Przerwa stanie się Waszym ulubionym miejscem w naszej szkole.
Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się by Przerwa mogła działać od nowa. Szczególne podziękowania kierujemy do przewodniczącej gimnazjum - Kiki Stepy oraz dyrektora Przerwy - Bartka Szostaka.

W imieniu zespołu kawiarni
Ula Karaś

Nasze inicjatywy:

 

francophonie 2013 A small         

 

Copyright: ZS 53