Dzień Sportu 2023 rok

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy w naszej szkole rozgrywki sportowo-rekreacyjne. Młodzież mogła łączyć się w drużyny międzyklasowe i wziąść udział w turniejach: piłki siatkowej, piłki nożnej, badmintonie, dwóch ogniach oraz rywalizować w  lekkoatletyce: skok w dal, sztafety, bieg na 600m.

Niektórzy z naszych uczniów, na czas rywalizacji, stali się: sędziami, animatorami muzyki. Mieliśmy także stoisko z własnoręcznie zrobionymi ciastami i wodą wzbogaconą świeżymi owocami.

Organizatorami Dnia Sportu byli nasi nauczyciele wychowania fizycznego, którzy otrzymali wsparcie od prof. Tomasza Mrozka oraz oczywiście od Samorządu Szkolnego. Ogromne podziękowania dla naszych bardzo zaangażowanych w ten projekt uczniów: Kacpra, Zuzi, Hani oraz Julii. Słodkie nagrody ufundowała Rada Rodziców :)

Belgijka

Dwa ognie i badminton

Organizatorzy i sędziowie

Piłka siatkowa

Zwycięzcy piłka siatkowa